Proč AARON GROUP

AARON GROUP, to jsou hlavně lidé. Velice zarputile si stojíme za důvěrou ve funkční a dlouhodobě ověřené vztahy. Jsme si vědomi toho, že úspěšná může být jen ta společnost, která je zdravá uvnitř.
 
Hledáme tedy nejen spolehlivé, samostatné kolegy, kteří jsou schopni přicházet s neotřelými nápady, ale hlavně týmové hráče, kteří plnohodnotně doplní náš tým a budou se statečně bít za stejné cíle. Dlouholetá praxe a vzdělání jsou příjemným bonusem, nikoliv klíčovým požadavkem. 

Dostatek chuti a energie zapracovat na sobě a zapojit se do týmu je pro nás tím nejlepším základem pro efektivní pracovní spolupráci. Našim zaměstnancům nabízíme příjemné, inspirativní pracovní prostředí a celou řadu benefitů (obědy, občerstvení na pracovišti, sick days, days off, příspěvky na životní a důchodové připojištění, firemní akce, apod.).

Organizujeme různé firemní akce a výlety, kde se mohou lidé v AARONu na "neutrální půdě"  vzájemně seznámit a poznat také z lidské stránky. Jsme firma soutěživá, takže ani o nejrůznější sportovní či jiná klání není nouze. Účastníme se dobročinných a kulturních akcí. Jsme ohleduplní a myslíme i na svět kolem sebe. Rádi bychom, aby z našeho úspěchu mělo něco i naše okolí, proto jsme se přihlásili i do projektu Zelená firma, každoročně podporujeme projekt Šance pro děti.

Pokud jsme vás zaujali a máte pocit, že jste naladěni na stejnou strunu, nahlédněte do naší nabídky volných míst.

 

Tisk
Our Technology Your Success